• Lekcje i materiały

• 29.04.2020

O godzinie 10:00 zaczniemi pierwszą lekcję w Teams. Bedzie okazja odrobić pracę domową.

22.04.2020 Inne stany zagrażajace życiu człowieka cz.2

O godzinie 10:00 rozpoczniemy nasz czat na skype. Wpisy na czacie będa stanowiły waszą notakę z zajęć.Jak zawsze szansa na oceny za aktywność na czacie.

15.04.2020 Inne stany zagrażajace życiu człowieka cz.1

O 10:00 przeczytajcie rozdział podręcznika od strony109 do 118. O godzinie 10:20 rozpoczniemy nasz czat na skype. Wpisy na czacie będa stanowiły waszą notakę z zajęć.Jutro szansa na oceny za aktywność na czacie.

08.04.2020 Podsumowanie BLS

Spotykamy się w środę o godzinie 10:00. Zajecia potrwają około 30 minut. Link do czatu został wysłany dzisiaj  (to jest 07.04.) o godzinie  9:46, na wasze adresy mailowe. Możecie juz zamieszczać tam pytania do mnie związane z tematem lekcji i nie tylko. Uprzedzam, że na naszej lekcji mogą być obecni  inni nauczyciele jako obserwatorzy.

Próbny egzamin na koniec szkoły podstawowej - j angielski. Powodzenia!!

25.03.2020 Oddmienności w RKO

Poniżej prezentacja najważniejszych odmienności o których porozmawiamy w przyszłym tygodniu, zamykając tematy dotyczące BLS. Zbierzcie wszystkie informacje ze slajdów i w zeszycie sporządźcie notakę w formie schematu. Przykład znajdziecie na ostanim slajdzie prezentacji. Do zobaczenia w przyszłym tygodniu.

Odmiennosci_RKO.pdf

17.03.2020 BLS z użyciem AED - pierwsza zdalna lekcja EDB

Moi drodzy!

Sporo udało się nam zrobić na zajęciach EDB. Zostało nam do zrealizowania 10 z 32 zaplanowanych lekcji EDB w tym roku szkolnym. Przy odrobinie szczęścia damy radę zrealizować całość do końca roku szkolnego. Zaczniemy spokojnie. Uzupełnimy teorię z zakresu BLS z użyciem AED. Poniżej instrukcja.

BLS_z_uzyciem_AED.pdf