• Klasa VIII

• Od dnia 4.05.2020 wszelkie informacje dotyczące zajęć w tym ich terminy, tematy, notatki, prace domowe itd. umieszczane są wyłącznie na platformie MICROSOFT TEAMS.

Niezmiennie oceny uzyskujemy za systematyczną pracę (5 dni w tygodniu po 3 razy dziennie) na indywidualnych kontach na platformie InstaLing.

Kryteria ocen:

0 dni pracy w tygodniu = 1

1 dzień pracy w tygodniu = 1

2 dni pracy w tygodniu = 2

3 dni pracy w tygodniu = 3

4 dni pracy w tygodniu = 4

5 dni pracy w tygodniu = 5

Na tej podstawie oceny są automatycznie wyliczane przez system InstaLing ( umożliwiając mi jednocześnie wgląd w szczegóły każdej sesji pracy Dzieci z dokładnością do setnej sekundy :) )

pw

27.04-1.05.2020

Tematy na bieżąco realizowane z Dzieciakami na zajęciach online :) (powtórzenie 1-8, unit 9- czas Present Perfect. Słownictwo dot. kultury i sztuki)

proszę o systematyczne branie udziału w zajęciach online i wykonywanie zadań z platformy (5 dni w tygodniu po 3xdziennie)

22.04-24.04.2020

Tematy na bieżąco realizowane z Dzieciakami na zajęciach online :) (powtórzenie unitu 8)

13.04-15.04.2020

Tematy na bieżąco realizowane z Dzieciakami na zajęciach online :) (unit8. typy wakacji, podróże. Wskazówki dot. drogi.)

proszę o systematyczne branie udziału w zajęciach online i wykonywanie zadań z platformy (5 dni w tygodniu po 3xdziennie)

w Wielki Czwartek, Wielki Piątek, Poniedziałek Wielkanocny i wtorek po Świętach zadania na platformie wykonujemy raz dziennie. Ewentualnie pon i wt można nadrobić w weekend 18.-19.04

6.04-8.04.2020

Tematy na bieżąco realizowane z Dzieciakami na zajęciach online :)

30.03.2020- 3.04.2020

Tematy na bieżąco realizowane z Dzieciakami na zajęciach online :)

proszę o systematyczne branie udziału w zajęciach online i wykonywanie zadań z platformy :)

23.-27.03.2020

KAŻDE Z DZIECI OTRZYMAŁO INDYWIDUALNY LOGIN I HASŁO DO PLATFORMY INTERNETOWEJ W CELU ĆWICZENIA SŁOWNICTWA. PROSZĘ O WYKONYWANIE 3 KRÓTKICH SESJI DZIENNIE (CODZIENNIE)

DZIAŁANIE PLATFORMY WYJAŚNIŁAM NA ZAJĘCIACH ONLINE.

Lesson

Subject: Rzeczowniki policzalne i niepoliczalne. Much/ Many/few/a few/ little/ a little.

notatka, zadania i praca została podana na zajęciach online.

Lesson

Subject: Opakowania i jednostki miary.

słownictwo zostało opracowane na zajęciach online.

Zadanie :utrwal słownictwo z zadań 4,5 str. 62 (podręcznik)

PRACA DOMOWA - wykonaj zadania do strony 71 włącznie  (podręcznik). dokładna lista zadań na naszej grupie na messengerze :)

Subject:gotowanie i przepisy.

Zadanie: utrwal słownictwo z zadania 1/66 (podręcznik)

PRACA DOMOWA: wykonaj arkusz z linku https://cke.gov.pl/images/_EGZAMIN_OSMOKLASISTY/Arkusze-egzaminacyjne/2019/jezyki/OJAP-100-1904.pdf  ( zapis zadań słuchowych : https://cke.gov.pl/images/_EGZAMIN_OSMOKLASISTY/Arkusze-egzaminacyjne/2019/jezyki/OJAP-100-1904-transkrypcja.pdf )

12.-19.03.2020

CODZIENNA POWTÓRKA ZE WSZYSTKICH PRZEDMIOTÓW EGZAMINACYJNYCH : https://www.cke.gov.pl/egzamin-osmoklasisty/materialy-dodatkowe/zestawy-zadan-powtorkowych/

W wolnym czasie zachęcam do wykonywania egzaminu ósmoklasisty: https://cke.gov.pl/egzamin-osmoklasisty/arkusze/

pw

P.S. Każdy z Uczniów dostał indywidualny dostęp do platformy internetowej, na której utrwalamy słownictwo z bieżacego rozdziału. Proszę o wykonywanie tych zadań codziennie (x3). Raport wykonywanych zadań będzie dostępny do wglądu Rodziców i oceniany.