Nawigacja

 • PODSUMOWANIE I SEMESTRU

  PODSUMOWANIE I SEMESTRU
  13.02.2019

  Czas płynie szybko i nawet się nie spostrzegliśmy, kiedy minął I semestr. Nadszedł więc czas podsumowań. W tym roku szkolnym mamy się czym chwalić, gdyż nasi uczniowie dołożyli wszelkich starań, aby ich wyniki były jak najwyższe. Aby znaleźć się w pierwszej dziesiątce najlepszych uczniów w szkole, trzeba było uzyskać średnią z ocen aż 5,14 lub wyżej, a więc poprzeczka została zawieszona bardzo wysoko. Nasza najlepsza dziesiątka to: Kacper Romanyszyn (kl. VII), Klaudia Dziuszko (kl. Vb), Julia Niziuk (kl. III gimnazjum), Wiktoria Kowalska (kl. IV), Karol Podobas (kl. IV), Patrycja Tylkowska (kl. IV), Wiktoria Gajowniczek (kl. Vb), Zuzanna Walczak (kl. Vb), Oliwia Wójcik (kl. Va) oraz Natalia Stosio (kl. III). Najlepszą klasą w szkole pod względem wyników w nauce okazała się klasa IV ze średnią 4,50, zaraz za nimi uplasowała się klasa VII ze średnią 4,49, zaś trzecie miejsce zajęła klasa Vb, która uzyskała średnią 4,33. Pod względem zachowania najlepsi okazali się uczniowie kl. Vb, zaraz za nimi kl. IV oraz kl. Va. Najwyższą frekwencję osiągnęła klasa VI, na drugim miejscu znalazła się klasa IV, zaś na trzecim klasa 2. Wszystkim najlepszym gratulujemy i życzymy wytrwałości oraz dalszych sukcesów. Jesteśmy dumni z naszych prymusów! 

 • PODSUMOWANIE I SEMESTRU
  08.03.2019

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii PODSUMOWANIE I SEMESTRU.

 • PODSUMOWANIE I SEMESTRU
  08.03.2019

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii PODSUMOWANIE I SEMESTRU.

 • Dzień otwarty w EKONOMIE

  Dzień otwarty w EKONOMIE - Obrazek 1

 • Goście specjalni w klasie IV - cz. 2

  Goście specjalni w klasie IV - cz. 2
  05.03.2019

  Kolejni goście zawitali na lekcji w klasie IV - tym razem pan Gabriel Romanyszyn i Krzyś Romanyszyn opowiedzieli nam o swojej papużce z gatunku Aleksandretta. Dyzio (takie imię nosi papuga) pięknie się z nami przywitał mówiąc: "Dzień dobry" :), pofruwał troszkę po sali ale orzeszków jeść nie chciał. Takie lekcje bardzo nam się podobają! Dziękujemy!

 • Dyskoteka karnawałowa

  Dyskoteka karnawałowa
  04.03.2019

  Karnawał to czas wspaniałej, radosnej zabawy.

  W poniedziałek 4 marca 2019 r.  w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa, w której uczestniczyli uczniowie klas IV-VIII i III gimnazjum. Na ten dzień aula zamieniła się w salę balową, pięknie udekorowaną kolorowymi gwiazdkami. Uczniowie młodszych klas licznie przybyli w pięknych i pomysłowych strojach, wcielając się w różne postacie. Niektórym nie zabrakło wyobraźni i przyodziali się w prawdziwe stroje karnawałowe, mieniące się cekinami, różnymi świecidełkami, przyozdobione piórami. Przy błysku profesjonalnego oświetlenia i dźwiękach największych przebojów, wszyscy bawili się doskonale. Gdy brakło siły, zawsze można było się posilić pysznymi ciastami.

  Za zorganizowanie dyskoteki serdecznie dziękujemy Pani Dorocie Kameli i panu Gabrielowi Romanyszynowi.

 • Dyskoteka karnawałowa
  05.03.2019

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Dyskoteka karnawałowa.

 • Goście specjalni na godzinie wychowawczej w klasie IV!

  Goście specjalni na godzinie wychowawczej w klasie IV!
  26.02.2019

  Dzisiaj klasa IV gościła na godzinie wychowawczej pana Wiesława Tylkowskiego, który odwiedził nas wraz z dwoma ze swoich podopiecznych - szczeniętami airedale terrier z hodowli Bajkowa Sfora. Pan Tylkowski opowiedział nam o swojej hodowli, o tym, jak należy odpowiedzialnie zajmować się psami, a także odpowiedział na wszystkie nurtujące nas pytania związane z tym tematem. Psiaki, które pan Wiesław przywiózł ze sobą, były bardzo milutkie, mogliśmy je pogłaskać, a nawet wziąć na chwilkę na ręce i poprzytulać! To była ciekawa lekcja! Dziękujemy!

 • WALENTYNKI

  WALENTYNKI
  14.02.2019

   W dniu św. Walentego pracownicy i uczniowie Szkoy Podstawowej w Hucie Mińskiej przesyłają wszystkim  życzenia  i heartheartheart

   

  Wszystkiego dobrego w Dniu Św. Walentego,
  dużo radości, dużo czułości,
  a przede wszystkim morza miłości.

 • Ferie z RC Mazovia

  Ferie z RC Mazovia

  Przez tydzień w Szkole Podstawowej w Stojadłach, blisko 40 uczniów ze szkół Gminy Mińsk Mazoiwecki uczestniczyło w akcji Ferie z RC Mazovia. W trakcie zajęć dzieci, a wśród nich dziesiątka dziewcząt i chłopców z naszej szkoły tworzyli i programowali roboty, zapoznali się z nowym sportem - Judo,  odbyli szybki kurs pierwszej pomocy. Jednak przede wszystkim mieli mozliwość trenowania Rugby pod okiem trenera Rugby Leszka Kopczyńskiego i zawodników RC Mazovia Mińsk Mazowiecki. Spotkania były okazją do wielu rozmów podczas których promowane były wartości takie jak: odwaga, akceptacja, wierność, poświęcenie, przyjaźń, lojalność, wytrwałość. Składamy serdeczne podziękowania członkom klubu RC Mazovia za zangażowanie w prowadzenie zajęć. Panu Łukaszowi Bilewiczowi  i  firmie Labrobotics dziękujemy za poprowadzenie zajęć z robotyki, OSP w Stojadłach za udostepnienie sprzętu do prowadzenia zajeć z pierwszej pomocy. Akcję sfinasowała Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych przy Gminie Mińsk Mazowiecki.

 • Oliwia i Kamila Mistrzyniami Gminy w Tenisie Stołowym

  Oliwia i Kamila Mistrzyniami Gminy w Tenisie Stołowym

  Świetny występ naszych uczennic w zawodach w Tenisa Stołowego. Oliwia i Kamila nie miały sobie równych w gminnych zawodach, które rozegrały sie w Zamieniu. Tydzień później nasza eksportowa dwójka stoczyła bój o mistrzostwo Powiatu Mińsk Mazowiecki. Po zaciętym pojedynku, w którym trzeba było rozegrać wszsytkie pięć meczy dziewczyny uległy drużynie z Żakowa. Drugie miejsce jest wspaniałym sukcesem. Brawo Dziewczyny.

 • Udział uczniów w konkursie ogólnopolskim Autorytety
  27.01.2019

  Uczennice Roksana Barańska, Oliwia Wójcik, Karolina Rozkosz, Julia Boruta, Ula Stankiewicz, Kamila Miąsek pod opieką p. Elżbiety Raszkowskiej i Doroty Kameli biorą udział w ogólnopolskim konkursie Autorytety. Konkurs polega na zrobieniu krótkiego wywiadu z osobą, która uznawana jest za autorytet. Nasze uczennice wraz z opiekunami wybrały za autorytet siostrę dyrektorkę z Domu Dziecka w Siennicy. Dziewczynki przeprowadziły z siostrą wywiad i przy okazji odwiedziły podopiecznych Domu Dziecka. Oliwka z Va dała piękny koncert. Przy jej akompaniamencie uczennice śpiewały kolędy.

   

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Udział uczniów w konkursie ogólnopolskim Autorytety.

 • Dzień Babci i Dziadka 2019

  Dzień Babci i Dziadka 2019
  19.01.2019

  19 stycznia 2019 r. uczniowie klas 1-3 gościli w naszej szkole kochane Babcie i kochanych Dziadków. Były piękne wiersze, piosenki,  tańce, prezenty, a na zakończenie słodki poczęstunek. Babciu, Dziadku, żyjcie nam 200 lat.

 • Wizyta w Domu Dziecka w Siennicy
  19.12.2018

  Uczniowie z klasy integracyjnej Va razem z p. pedagog Dorotą Kamela pojechali do Domu Dziecka w Siennicy, aby zawieźć prezenty świąteczne dla wychowanków ofiarowane przez uczniów naszej Szkoły. Dzieci spędziły mile czas, bawiąc się z podopiecznymi Domu Dziecka, a w klimat świąteczny wprowadziła nas Lenka Piątek, grając na flecie piękne kolędy.

   

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Wizyta w Domu Dziecka w Siennicy.

 • Warsztaty plastyczne w Zglechowie
  18.12.2018

  Uczniowie ze Szkolnego Koła Wolontariatu wraz z opiekunem panią Dorotą Kamela wzięli udział w warsztatach plastycznych zorganizowanych w Szkole Specjalnej w Zglechowie. Nasi wolontariusze pomagali dzieciom ze Zglechowa wykonać ozdoby choinkowe. Podczas wspólnej pracy uczniowie mieli okazję lepiej się poznać. Było również wspólne śpiewanie kolęd.

   

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Warsztaty plastyczne w Zglechowie.

 • ŻYCZENIA BOŻONARODZENIOWE

  ŻYCZENIA BOŻONARODZENIOWE
  24.12.2018

   

  Drodzy rodzice!!! Kochani uczniowie!!!

  Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia
  pragniemy przesłać Wam życzenia.
  Niech nadchodzące Święta
  będą dla Was niezapomnianym czasem
  spędzonym bez pośpiechu, trosk i zmartwień.
  Życzymy Wam, aby odbyły się w spokoju, radości i wśród rodziny,
  przyjaciół oraz wszystkich bliskich dla Was osób,
  dając radość i odpoczynek, oraz nadzieję na Nowy Rok!

   

  Pracownicy Szkoły Podstawowej im. Karola Wojtyły w Hucie Mińskiej
   

 • Warsztaty ozdabiania bombek

  Warsztaty ozdabiania bombek
  20.12.2018

  20 grudnia w naszej szkole odbyły się warsztaty plastyczne,które wprowadziły nas w atmosferę świąt Bożego Narodzenia. Pracownicy rancza "Okapi" przybliżyli dzieciom historię bombek i choinki. Nastepnie uczniowie ozdabiali swoje bombki. Było wesoło, kolorowo i brokatowo. HO! HO! HO!

  zobacz zdjęcia

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa im. Karola Wojtyły w Hucie Mińskiej z/s w Cielechowiźnie
  Cielechowizna 1a, 05-300 Mińsk Mazowiecki
 • 25 758 49 78

Galeria zdjęć